نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

رستوران عمو اکبر

فاز خدماتی حافظ ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:  07644424396
شماره تماس
امتیاز رستوران عمو اکبر
6
خـوب
5 نظر ثبت شده
منوی رستوران عمو اکبر

ساعت کاری رستوران : ۱۲ الی ۴ بعد از ظهر - ۸ شب الی ۱۲ شب
مدیر : علی اكبر برزگر مجاور

یکی از معروف ترین رستوران های جزیره کیش که بین گردشگران از محبوبیت بسیاری برخوردار است، رستوران دریایی عمو اکبر کیش می باشد که در مجتمع حافظ قرار دارد. این رستوران انواع غذاهای دریایی از جمله فیله ماهی ،ماهی سرخ کرده ،ماهی کبابی ،میگو ،شنیسل و استیک را سرو میکند. اگر به دنبال رستورانی لوکس و مدرن نیستید و صرفا طعم غذا برای شما اهمیت دارد، توصیه میکنیم به رستوران عمو اکبر سری بزنید و طعم واقعی غذاهای جنوبی بچشید. میگو چینی از پرطرفدارترین غذاهای دریایی این رستوران است. از جمله ویژگی های این رستوران می توان به فضای گرم و سنتی، پارکینگ رایگان، غذاهای دریایی با کیفیت و قیمت های مناسب اشاره کرد. ساعت کاری رستوران عمو اکبر کیش از ۱۲ الی ۴ بعد از ظهر - ۸ شب الی ۱۲ شب می باشد.

امتیاز رستوران عمو اکبر (6)

ارزش در برابر قیمت

6از 10

خوشرویی کارکنان

4از 10

دسترسی به نقاط مهم

7از 10

وضعیت نظافت

4از 10
پرسشی برای این رستوران وجود ندارد.
علي غياثي | 2019/07/06
0

بهترين غذاي جزيره كيش

مشاهده بیشتر ...
ناشناس | 2019/06/14
0

رستوران علی اکبر خيلى عالى بود به نظر من عالى ترين رستوران دريايى جزيرس

مشاهده بیشتر ...
داودخلیل زاده | 2019/03/24
0

بهترین رستوران دریایی کیش این رستوران بهترین کیفیت غذارو داره فقط محیط ساده ای داره برای کسانی که غذای خوب مبخوان عالیه

مشاهده بیشتر ...
ناشناس | 2018/01/04
1

عمو اکبر غذاهایی خونگی و خوشمزه در محیطی ساده و دلنشین در انتظار شماست. کیفیت اینجا در مقایسه با سالها قبل که اومده بودم کم نشده.

مشاهده بیشتر ...
ناشناس | 2017/06/30
2

رسیدیم و با کلی ذوق و شوق رفتیم داخل که به محض باز کردن در با بوی بسیار بد دستشویی مواجه شدیم. سرویس بهداشتی درست وسط رستوران بود و ظاهرا تهویه درست حسابی نداشت. میز آخر نشستیم و برای سفارش کلی منتظر شدیم. البته از دور پرسنل رو که نگاه می کردم لباسهای بسیار کثیف که با یک جلیقه مشکی مثلا لباس فرم پوشیده بودن. هر کدومم یا دمپایی داشتن یا صندل یا کفش بسیار خاکی و کثیف. با هزار زحمت سفارش رو دادیم. چون ماهی می خواستیم سفارش بدیم سیرترشی و زیتون پرورده گرفتیم که هر دو در ظرف یه بار مصرف و کارخونه ای بود که یکی از بدترین سیر ترشی هایی بود که تا حالا دیدم. برای غذا هم ماهی کباب (ماهی شیر)گرفتیم و ماهی سرخ شده(ماهی شعری) و قلیه ماهی. برنج که کامل خارجی بود و انگار کاغذ می خوردیم. ماهی سرخ شده هم معلوم بود که تو روغن خیلی بدی سرخ شده بود و قلیه ماهیش هم که مثل قرمه سبزی کنسروی بود و اصلا طعم مناسبی نداشت. دیزایشون هم فاجعه بود. بعدش هم که رفتم از سرویس استفاده کنم چاه توالت گرفته بود و بوی گند رستوران فهمیدم از کجا نشات می گرفت. از همین جا دست کسانی رو که این رستوران رو معرفی کردن رو می بوسم که چنین رستوران بدی رو به مستر معرفی کردن. راستی دیزاین رستوران که اصلا نداشت و پرده هاش مثل پارچه های کهنه ای بود که از دیوار آویزون شده بودن. هزینه حدودی ۱۶۰۰۰۰ تومان شد. می گم حدودی چون بوی گند فاضلاب و روغن سوخته مستر رو کاملا بیهوش کرده بود.

مشاهده بیشتر ...
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.