کنسرت های کیش

کنسرت های جزیره کیش، جز بهترین برنامه های این شهر محسوب می شوند و تقریبا در تمام ایام سال، خوانندگان محبوب مردمی به روی صحنه رفته و بهترین آهنگ های خود را به نمایش می گذارند. هر زمان که به کیش سفر کنید، می توانید همراه با خانواده یا دوستان در کنسرت های کیش شرکت کرده و تجربه ای بیاد ماندنی را برای خود رقم زنید.

نام سالن های برگزار کننده کنسرت

جزیره کیش، دارای سه سالن برگزاری کنسرت می باشد . تالار شهر جزیره کیش، مجموعه آوای خلیج فارس کیش و تالار مجلل پرشین سه سالن مجهز و پیشرفته این شهر می باشند. هر کدام از این تالار ها در قسمتی از جزیره قرار دارند.
آدرس تالار شهر کیش : جزیره کیش، خیابان فردوسی
آدرس تالار مجلل پرشین : جزیره کیش، بلوار خلیج فارس ، پارک دلفین ها
آدرس مجموعه آوای خلیج فارس : جزیره کیش، انتهای بلوار اندیشه، بالاتر از اسکله تفریحی

چگونه بلیط کنسرت خریداری کنیم؟

برای خرید بلیط کنسرت، کافیست به صفحه رزرو تفریحات مراجعه کنید و جدیدترین کنسرت های جزیره کیش را چک کنید. در صورت تمایل به رزرو کنسرت، بر روی دکمه " رزرو آنلاین " کلیک می کنید و جایگاه مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

بیشترین ماه برگزاری کنسرت

جزیره کیش در تمام ایام سال مورد استقبال مسافران قرار می گیرد اما بخاطر شرایط آب و هوایی گرم، معمولا از دی ماه تا اردیبهشت ماه شلوغ تر است. کنسرت ها هم در بهمن ماه و فروردین ماه دارای تنوع بیشتری هستند و تعداد زیادی از خوانندگان در این ایام، کیش را برای برگزاری کنسرت های خود انتخاب می کنند. 
در تابستان هم جشنواره های مختلفی در جزیره کیش برگزار می شود و در کنار این جشنواره ها، کنسرت های مختلفی به روی صحنه می رود و می تواند سفر شما را خاطره انگیر کند.

ظرفیت سالن های برگزار کننده کنسرت

اصلی ترین سالن برگزارکننده کنسرت در جزیره کیش، تالار شهر جزیره کیش می باشد که گنجایشی بالغ بر 3000 نفر دارد و بیشتر همایش هایی که توسط "موسسه جشنواره ها و مناسبتهای سازمان منطقه کیش" برنامه ریزی می شود در تالار شهر جزیره کیش برگزار می شود.

نحوه رزرو کنسرت

برای رزرو کنسرت از سایت بدو کیش دو راه دارید. شما قادر خواهید بود از سایت، بصورت مستقیم کنسرت مورد نظر خود را رزرو کنید و یا با شماره رزرواسیون 021-72806 تماس حاصل فرمائید و درخواست رزرو کنسرت خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

انواع جایگاه های سالن های برگزار کننده کنسرت

در سالن های کنسرت جزیره کیش جایگاه های متفاوتی وجود دارد. معمولا گران ترین جایگاه ها، ردیف های جلو یا VIP هستند که نسبت به سایر نقاط، دید بسیاری بهتری به سن داشته و شما در نزدیکی خواننده مورد علاقه خود خواهید نشست.
هر چه از سمت صندلی های وی ای پی، به انتهای سالن نزدیک تر شوید قیمت بلیط ها کاهش یافته و ارزان ترین بلیط ها برای  جایگاه آخر ( که از سن دورتر است ) می باشد.

بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.