نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

باغ پرندگان کیش

جزیره كیش، پارك دلفین ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:  0764-4445237
شماره تماس
امتیاز باغ پرندگان
0
متـوسط
0 نظر ثبت شده
ساعت کاری باغ پرندگان
۱۸ تا ۲۰:۳۰

در محوطه داخلی پارک دلفین ، باغ پرندگان با تنوع 57 گونه جانوری وجود دارد که شامل گونه های پليكان، شترمرغ، طوطي ماكائو، انواع گوناگون لك لك، توكان، توركو، قو، پنگوئن آفريقايي و گونه‌هاي نادري چون تمساح پوزه كوتاه می باشد و جز خاص ترین مناطق نگهداری حیوانات در ایران به شمار می رود . این پرندگان از سرتاسر دنیا ، از امریکای جنوبی تا استرلیا و از شرق اسیا تا افریقا جمع اوری شده اند.

باغ پرندگان کیش در سال 1380 با مساحت 3 هزار هکتار شروع به کار کرده است که دو قسمت جداگانه از پرندگان نگهداری میکنند. در بخش اول که مسیری سر سبز و زیبا دارد پرندگان د قفس نگهداری میشوند و روی قفس های آنها  اطلاعات کاملی در مورد نوع تغذیه ، زیستگاه و ویژگی های هر پرند نوشته شده است.

بخش دوم که مساحتی حدود 2 هزار هکتاری دارد این بخش در فضایی باز برای پرواز آزادانه پرندگان واقع شده است و پرندگان زیادی را در حال پرواز در این بخش خواهید دید . پرواز انواع پرندگان زیبایی وصف نشدنی در این بخش فراهم کرده است.

از سوپرایز های ویژه ای که باغ پرندگان کیش برای بازدید کنندگان دارد ، پنگوئن های پا سیاه هستند که واقعا جزو با نمک ترین و دیدنی ترین پرندگان موجود در این باغ هستند و ممکن است برای دیدن آنها وقت زیادی صرف شود.

امتیاز باغ پرندگان (0)

ارزش در برابر قیمت

0از 10

خوشرویی کارکنان

0از 10

دسترسی به نقاط مهم

0از 10

وضعیت نظافت

0از 10
پرسشی برای این تفریح وجود ندارد.
در مورد این مجموعه نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.