مشاهده تفریح
تفریحات کلوپ دریایی مارینا کیش کیش

کلوپ دریایی مارینا کیش مشاهده تفریح

ساعت کاری 8:30 الی 18

دارای رستوران و کافی شاپ

3 دیدگاه ثبت شده 3 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات کلوپ دریایی دنیای زیر آب کیش

کلوپ دریایی دنیای زیر آب مشاهده تفریح

ساعت کاری 9 تا 17

فاقد رستوران یا کافی شاپ

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات مرکز غواصی کیش کیش

مرکز غواصی کیش مشاهده تفریح

ساعت کاری 10 تا 16

فاقد رستوران یا کافی شاپ

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات اسکله بزرگ تفریحی کیش

اسکله بزرگ تفریحی مشاهده تفریح

ساعت کاری ثبت نشده

فاقد رستوران یا کافی شاپ

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات جنگ شبانه پازل شو کیش

جنگ شبانه پازل شو مشاهده تفریح

ساعت کاری 23:30 تا 2:30 بامداد

فاقد رستوران یا کافی شاپ

4 دیدگاه ثبت شده 4 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات پارک آبی بادی مارینا کیش

پارک آبی بادی مارینا مشاهده تفریح

ساعت کاری 10 تا 18

فاقد رستوران یا کافی شاپ

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات اجاره کشتی تفریحی خصوصی در کیش کیش

اجاره کشتی تفریحی خصوصی در کیش مشاهده تفریح

ساعت کاری ثبت نشده

فاقد رستوران یا کافی شاپ

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات بانجی جامپینگ کیش کیش

بانجی جامپینگ کیش مشاهده تفریح

ساعت کاری 17 الی 24

فاقد رستوران یا کافی شاپ

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات جنگ شبانه بابک شو کیش

جنگ شبانه بابک شو مشاهده تفریح

ساعت کاری 23 تا 1:30 بامداد

فاقد رستوران یا کافی شاپ

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
مشاهده تفریح
تفریحات جنگ شبانه پرشین شو کیش

جنگ شبانه پرشین شو مشاهده تفریح

ساعت کاری 23 الی 2 بامداد

فاقد رستوران یا کافی شاپ

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
1 2 3 4 5 6

تفریحات کیش

جزیره کیش از مقاصد محبوب گردشگری کشورمان تلقی می شود که تفریحات هیجان انگیز و متنوع آن باعث تمایز این جزیره از سایر نقاط ایران شده است. در جزیره کیش تفریحات آبی و غیر آبی متفاوتی وجود دارد که میتوانید در مدت اقامت خود آن ها را امتحان کرده و خاطرات بی نظیری برای خود و خانواده بسازید. برای مشاهده هتل های کیش و تور کیش کلیک نمایید.

تفریحات آبی کیش

پرطرفدارترین نوع تفریحات در جزیره کیش، تفریحات آبی می باشد. تصور کنید بر روی آب های نیلگون خلیج فارس قایق سواری کنید و یا سوار بر پاراسل بر فراز دریا پیش بروید و یا به اعماق دریا رفته و غواصی در خلیج فارس را تجربه کنید. یکی از تفریحات آبی که به تمام مسافران توصیه میشود حداقل یک بار آن را تجربه کنند، غواصی می باشد که قبل از ورود به آب حدود 40 دقیقه به شما آموزش های لازم توسط غواصان ارائه می شود و به مدت 20 دقیقه میتوانید از دنیای زیر آب دیدن کنید. در غواصی نیازی نیست که در ورزش شنا حرفه ای باشید .
در تفریح پاراسل شما سوار بر چتر پاراسل بر روی خلیج فارس پرواز می کنید و از آرامش و منظره فوق العاده آن بهره می برید. چتر پارسل به وسیله یک موتور کشیده می شود و با توجه به سرعت قایق، ارتفاع چتر تغییر میکند.
قایق سواری آرام ترین نوع تفریح دریایی می باشد که از بین انواع قایق های موجود در کلوپ های تفریحی میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و در دریایی خلیج فارس قایق سواری کنید.
در جزیره کیش علاوه بر این نوع تفریحات دریایی، کشتی هایی هم وجود دارد که برنامه هایی نظیر موسیقی زنده، ناهار یا شام رایگان، جنگ شادی و ... در آن برگزار می شود. از جمله کشتی های تفریحی جزیره کیش کشتی دنا، کشتی آرتمیس، کشتی اوستا می باشند. با کشتی آکواریوم هم میتوانید گونه های مختلف ماهی ها و سایز آبزیان را در زیر دریا مشاهده کنید و هم زمان از قایق سواری لذت ببرید.

تفریحات غیر آبی کیش

تفریحات آبی تنها تفریحاتی نیست که می توانید در جزیره کیش پیدا کنید! تفریحات مهیج دیگری نیز وجود دارد که میتواند لحظات خوشی را رقم زنند. تفریحات پرهیجان زیادی در خشکی کیش وجود دارد که از جمله آن می توان به جنگ های شبانه، پارک دلفین های کیش، جایروکوپتر، سافاری و بانجی جامپینگ اشاره کرد.
جنگ های شبانه که معمولا در ساعات پایانی شب اجرا می شوند، دو ساعت سراسر خنده و طنز را تجربه خواهید کرد و در برخی جنگ ها نیز نظیر جنگ پازل شو از حرکات دیدنی در طول برنامه لیزر شو لذت می برید.
در جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش که از محبوب ترین جنگ ها به شمار می رود، اکبر اقبالی در کنار نیما ساحلی نمایشی طنز برای گردشگران اجرا می کنند و در تمام مدت خنده را بر لب مردم می نشانند

قیمت تفریحات کیش

در جزیره کیش تفریحات با رنج قیمت های مختلفی وجود دارد.قیمت بعضی از تفریحات بالاتر و قیمت برخی از تفریحات مناسب تر می باشند اما شما با رزرو از سایت بدوکیش میتوانید تمامی تفریحات با تخفیف ویژه رزرو کنید و هزینه سفر خود را تا حد زیادی کاهش دهید

تفریحات ارزان قیمت کیش

جزیره کیش تنوع تفریحی فراوانی دارد که بسته به علاقه خود می توانید هر کدام از آن ها را تجربه کنید. اما اگر در نظر دارید هزینه کلی سفر شما کمتر باشد بهتر است با تفریحات ارزان قیمت کیش آشنایی داشته باشید و از بین آن ها تفریحی مناسب برای خود انتخاب کنید. در بین تفریحات دریایی جزیره کیش تفریح بنانا، شاتل و پدل بورد قیمتی مناسب تر از سایر تفریحات دارند. در تفریحات غیر آبی هم میتوانید به سراغ انواع جنگ های شبانه، کشتی های تفریحی، پینت بال و قلعه وحشت بروید.

کلوپ های ارائه دهنده تفریحات

کلوپ های دریایی و غیر دریایی زیادی در کیش می باشند که هر کدام تفریحات مختلفی ارائه می دهند. به طور مثال کلوپ دریایی مارینا کیش که یکی از بهترین کلوپ های دریایی در جزیره کیش می باشد انواع تفریحات دریایی را ارائه می دهد. این کلوپ در مجموعه مارینا کیش قرار دارد و استفاده از آن برای عموم آزاد می باشد.

تفریحات کیش در فصول مختلف

بهترین زمان سفر به کیش از لحاظ آب و هوایی از دی ماه تا اردیبهشت ماه می باشد و از ازدیبهشت ماه به بعد هوا رو به گرمی می رود و راه رفتن زیر آفتاب داغ شاید برای برخی از مسافران سخت باشد.
اگر قصد دارید در کارناوال ها و جشن های تابستانه شرکت کنید و تمامی تفریحات دریایی را امتحان کنید تابستان گزینه مناسبی می باشد. در فصل پاییز نیز انجام تفریحات لذت بخش است و مراکز خرید هم تخفیف های ویژه ی زیادی دارند. اما در زمستان هوای بعضی از روزها طوفانی می باشد و امکان دارد تفریحات دریایی و آبی لغو شده و به روزهای بعد موکول شوند. از اسفند ماه تا اردیبهشت ماه طوفان های دریایی کاهش  پیدا می کنند و هوا هم بسیار دلنشین می باشد و فرصت تجربه تک تک تفریحات جزیره را پیدا خواهید کرد

سوالات متداول

چرا رزرو تفریحات کیش از سایت بدو کیش به صرفه تر است؟
بدو کیش بیشتر تفریحات کیش را نسبت به دیگر وب سایت ها ارزان تر ارائه می دهد که شامل بیشترین تخفیف تفریحات کیش میشود. بخصوص در خریدهای گروهی که خیلی ارزانتر و به صرفه تر است.
در برخی از تفریحات کیش مانند جنگ های شبانه (بخصوص در روز های تعطیل که ظرفیت آنها محدود سریعا تکمیل می شود) ، برای مهمانان گرامی که وقت آنچنانی ندارند امکان رزرو تفریحات کیش به صورت آنلاین در سایت بدو کیش وجود دارد.

اگر از رزرو یکی از تفریحات منصرف شدیم آیا وجه ما بر می گردد؟
با توجه به آنکه بعد از واریز وجه توسط شما مبلغ به حساب مجموعه ای که تفریح رزرو شده است واریز می شود و شماره رزرو دریافت می گردد تنها در صورتی امکان کنسلی می باشد که آن مجموعه تفریحی همکاری لازم را انجام دهد در غیر این صورت بدو کیش هیچگونه مسئولیتی در قبال کنسلی شما نخواهد داشت.

آیا بعد از خرید بلیت، در مجموعه های تفریحی باید در انتظار بمانیم؟
خیر، شما با خرید بلیت از سایت بدو کیش نه تنها از تخفیف تفریحات کیش بهره میبرید بلکه در اولویت قرار میگیرد و دیگر نیاز نیست در صف خرید بلیط بمانید و بلافاصله وارد مجموعه هایی که بلیت تهیه کرده اید میشوید.

چگونه میتوانم از سایت بدو کیش خرید کنم و از تخفیف رزرو کیش استفاده کنم؟
شما با مراجعه به وب سایت بدو کیش در بخش رزرو تفریحات کیش میتوانید انواع تفریحات را مشاهده و رزرو کنید. ما در کنار هر یک از تفریحات مشخص کرده ایم که شامل چند درصد تخفیف میشوند.
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.