سـامـانه رزرواسیـون : پـروازهـای کیـش ، تـور کیـش ،
هتـل های کیـش ، تفریحـات کیـش و رستــوران های کیـش

قوانین و مقررات سایت

بدو کیش برای رزرو آنلاین هتل های جزیره کیش ایجاد شده است. با رزرو هتل از بدو کیش، بین شما و هتلی که در آن اتاق رزرو کرده‌اید قراردادی قانونی بسته می‌شود؛ در این قرارداد، بدو کیش فقط نقش واسطه را ایفا می‌کند. بدو کیش در واقع اطلاعات رزرواسیون شما را برای هتل می‌فرستد و وچر را از طرف هتل برای شما ارسال می‌کند.

بدو کیش تعهد می‌کند که بعد از رزروکردن و صدور رسید هتل در آن تاریخ برای مسافر رزرو شده باشد؛ اما این شرکت در قبال کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی هتل مسئولیتی ندارد. قیمت‌های اعلام‌شده در بدو کیش، به تومان محاسبه شده و مبلغی است که کاربر باید به ازای کل مدت اقامت و برای یک اتاق بپردازد.

رزرو کردن هتل در بدو کیش، فقط رزرو هتل را شامل می‌شود و مواردی مانند حمل‌ونقل، پارکینگ، اجاره‌ خودرو، استفاده از امکانات ویژه هتل (استخر، سونا و...) را در برنمی‌گیرد، مگر مواردی که در بخش توضیحات رزرو به‌ عنوان امکانات اضافه‌ ذکر شده باشد.

اگر مسافران درخواست ویژه‌ای از هتل داشته باشند بدو کیش در زمان انجام رزرو این درخواست را به هتل انتقال خواهد داد، اما مسئولیت برآورده‌کردن انتظارات برعهده‌ی هتل است. اگر مسافر رزرو را لغو کند، باز پرداخت آن فقط از طریق شماره حساب، شماره شبا یا کارت بانکی‌ای که خودش در سیستم واردکرده میسر است. با اینکه بدو کیش سعی می‌کند که بازپرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود، بنا به شرایطی ممکن است این روند تا ۷۲ ساعت طول بکشد.

صورتحساب‌های صادر‌شده برای هتل‌های واقع در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صرفا برمبنای عایدی حاصل از خدمت و بعد از تاریخ خروج مهمان از هتل قابل ارائه است.
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.