آژانس سفرنمای سیاحان کیش با نام تجاری بدو کیش از سال 1394 در زمینه رزرو هتل و تفریحات جزیره زیبای کیش به هموطنان عزیر ارائه خدمت می نماید. هم اکنون بیش از 20 جوان خلاق و پویا در تیم بدو کیش فعالیت می کنند و تمامی تلاش خود را برای رفاه حال هموطنان عزیزی که سفر به جزیره ی کیش دارند به کار بسته اند. پایگاه اینترنتی بدو کیش بر پایه های علمی و به صورت استارت تاپی آغاز به فعالیت کرده است. این پایگاه اینترنتی به گونه ای طراحی شده است که در درجه اول راحتی کاربر مهمترین ملاک ما بوده و می باشد.

همچنین برای بدو کیش همواره رضایت مسافران از قیمت ها حائز اهمیت بوده و سعی بر آن داریم تا بهترین قیمت و تجربه سفر را برای مسافران خود ارائه نماییم. بدو کیش با تمامی هتل های جزیره دارای قرارداد می باشد که این قرارداد تا زمانی که مسافران ما از ارائه خدمات هتل راضی باشند پابرجاست و در هر زمانی که حتی یک مشتری اعلائم نارضایتی کند این موضوع در مرحله اول به هتل گزارش و در مرحله ی دوم قطع همکاری انجام میشود.

این کار تنها به جهت آن است که آسایش و آرامش مسافر برای ما از همه چیز مهمتر می باشد و به این جمله که همیشه حق با مشتری است اعتقاد داریم. بدو کیش با تمامی مکان های تفریحی و جاذبه های تفریحی جزیره کیش نیز قرارداد دارد و شما می توانید تفریحاتی را که دوست دارید در جزیره کیش بگذارنید چه تفریحاتی که درون آب می باشد و چه در خشکی انجام می شود را نیز با قیمت های بسیار مناسب از ما خرید کنید.

دفتر آژانس سفر نمای سیاحان کیش در جزیره همواره آماده ارائه خدمات به شما می باشد پس مطمئن باشید ما همواره در کنار شما خواهیم بود و هر زمان مشکلی پیش بیاید در خود جزیره کیش اقدام به رفع مشکل شما می کنیم.
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.