logo

سوالات متداول کاربران

پرسش و پاسخ متداول

از آنجایی که اکثر آژانس هایی مسافرتی که در زمینه تور کیش فعالیت میکنند با هتل های کیش و همچنین شرکت های هواپیمایی به صورت سالیانه قرار داد دارند لذا با قیمت پایین تری می توانند تور (هتل و هواپیما) را تهیه کنند و در نتیجه به نسبت سفر شخصی قیمت پایین تری را اعلام میکنند. ولی گاها پیش می آید در برخی از ایام سال، هواپیما به صورت چارتری ارزان ارائه می شود که در این حالت سفر به صورت شخصی قیمت مناسب تری را برای مسافران جزیره کیش به همراه دارد. در این راستا وب سایت www.bodokish.com قیمت های چارتری روزانه هواپیما به مقصد کیش را ارائه میکند تا مسافرانی که تقاضا مسافرت شخصی دارند نیز بتوانند از امکان تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیمایی کیش بهره مند شوند. همچنین در صورتیکه تعداد افراد و یا روزهای سفر شما زیاد باشد با اجاره سوئیت یا آپارتمان میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.
شما می توانید از وب سایت جامع گردشگری کیش www.bodokish.com آخرین و به روز ترین قیمت های تور های گردشگری به مقصد کیش را بیابید. زمان مناسب برای سفر به کیش چه موقع از سال می باشد؟ اصولا بهترین زمان از نظر دما و رطوبت از دی ماه تا اردیبهشت ماه می باشد. در بقیه ماه های سال دما و رطوبت هوا بالا می باشد.
در تابستان و با آغاز فصل گرما، جشنواره های تابستانه جهت جذب مشتری بیشتر فعالیت خود را آغاز می کنند و در بقیه مناسبتها و زمانها با برگزاری کنسرت ها و جشنواره های متنوع محیطی شاد برای گردشگران ایجاد می شود. همچنین در نظر داشته باشید که در ایام محرم، فاطمیه و شهادتها در جزیره کیش موسیقی زنده اجرا نمی گردد. البته در این ایام معمولا قیمت سفر به کیش بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه برنامه ریزی سفر در وب سایت جامع گردشگری www.bodokish.com از برنامه ریزی و اطلاع از مسافرت در زمانهای خاص بهره مند بشوید.
درحال حاضر گردشگران داخلی می‌توانند از طريق فرودگاه‌های بيش از 13 شهر ايران به كيش سفر ‌‌كنند كه اين مبادی پروازی عبارتند از تهران، شيراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، تبريز،‌ كرمان، كرمانشاه، اهواز، ‌يزد، رشت، ساري، عسلويه که مدت زمان برخی از پرواز ها به شرح زیر می باشد: تهران به کیش حدود 1:30 دقیقه و از شیراز ۴۵ دقیقه ، اصفهان ۱ ساعت و از مشهد، رشت و تبریز در حدود ۲ ساعت است.
X