صفحه اصلی / مقالات / پدل بورد کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

پدل بورد کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

دسته ی تفریحات کیش 28/08/1397 10:03:11 ب.ظ
0 نظر 18 بازدید 0 پسند
مقاله ی محبوب
پدل بورد کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

یکی از متفاوت ترین و جدیدترین تفریحات آبی پدل بورد کیش است و افرادی که عاشق هیجان هستند حتما این تفریح  را انتخاب می کنند. پدل بورد یک تخته محکم از جنس فیبر کربن، فیبر گلاس، چوب بامبو یا پی وی سی در مدلهای بادی می باشد که افراد پاهایشان را بر روی این تخته قرار می دهند و سپس روی آب حرکت می کنند. تخته های موجود از جنس های متفاوتی برای توریستان عزیز می باشد که بنا به تجربه می توانند هر کدام را به میل خود انتخاب نمایند. اما بهترین تخته ای که برای افراد مبتدی پیشنهاد می گردد، تخته Flat Water  می باشد که نسبت به بقیه تخته ها عرض بیشتری دارد و می تواند وزن بسیتری را تحمل نمایند بنابراین مدت زمانی که روی آب شناور می ماند بیشتر خواهد بود.

پدل بورد

تخته های پدل بورد بسیار محکم و مقاوم هستند و برای همه نوع وزنی مناسب می باشد. شما حتی میتوانید با کودک خود سوار بر این تخته شوید (یعنی کودک خود را در جلوی تخته نگه دارید) و ورزش یوگا را بروی این مدل های بادی انجام دهید. در جزیره کیش برای انجام تفریحات کیش قبل از سوار شدن مربی آموزش های لازم را به شما خواهد داد و با ارائه جلیقه های نجات جان، امنیت شما را تضمین میکند. بهترین زمان انجام این تفریح هیجان انگیز در فصل تابستان و بهار می باشد و در فصل های بارندگی انجام این تفریح توصیه نمی شود.

پدل بورد کی

پدل بورد کیش یک تفریح آبی پر هیجان است و باعث ایجاد آرامش، تقویت عضلات و تعادل بدن می شود. قابل توجه است که استفاده از پدل بورد کیش برای بانوان محدودیت ندارد. این ورزش آبی برای افرادی که یوگا کار می کنند نیز بسیار مناسب می باشد زیرا که قدری از ساحل که فاصله می گیرند آرامش خاصی برقرار است که مناسب برای تمرکز است.

انواع پدل بورد در کیش
  1. پدل بورد معمولی
  2. رد پدل بورد (ساخت کشور انگلستان و به نسبت پدل بورد معمولی بزرگتر، پایدارتر و زیباتر است)
برخی از کلوپ های ارائه دهنده این تفریح

 کلوپ دریایی کشتی یونانی 

آخرین نظرات کاربران

در مورد این مقاله نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.