صفحه اصلی / مقالات / پاراسل کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

پاراسل کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

دسته ی تفریحات کیش 28/08/1397 09:50:34 ب.ظ
0 نظر 24 بازدید 0 پسند
مقاله ی محبوب
پاراسل کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

یکی از تفریحات جزیره کیش سوار شدن بر پاراسل کیش است،  لذتی که همراه با هیجان و ترس است، می باشد. پاراسل نوعی از چتر بازی است که سوار آن می شوید و به وسیله طنابی که پاراسل را به قایق موتوری وصل میکند، کشیده می شوید و کم کم به پرواز در می آیید و حتی گاهی اوقات تا  ارتفاع 300 متری از سطح دریا اوج می گیرید.

پاراسل کیش

دیدن جزیره کیش وقتی سوار بر پاراسل هستید و به آرامی در هوا پرواز می کنید آرامش زیادی را برای شما به همراه می آورد و زیبایی های جزیره کیش برای شما جلوه نمایی می کند.پاراسل های جزیره کیش در انواع مختلف و رنگ های متنوعی وجود دارد. پاراسل ها بسته به تعداد نفرات به سه دسته یک نفره، دونفره و سه نفره تقسیم می شوند. البته ناگفته نماند که لذت پاراسل سواری به چند نفره بودنش است.

چتر پاراسل کیش

چه افرادی می توانند سوار چتر پاراسل بشوند؟

همه افراد می توانند سوار چتر پاراسل شوند و از پاراسل سواری لذت ببرند. محدودیتی در مورد سن افراد وجود ندارد ولی ترجیحا افراد زیر ۱۰ سال همراه با یک فرد بزرگ سال سوار پاراسل شوند. این چتر ها از تک نفره وجود دارد تا ۳ نفره. رنگ بندی و  طرح های چتر پاراسل ها در نوع خود نیز قابل توجه است از طرح دزدان دریایی گرفته تا شخصیت های کارتونی که با سلیقه خودتان می توانید آنها را انتخاب کنید.

برخی از کلوپ های ارائه دهنده این تفریح

کلوپ دریایی اسکوبا ، کلوپ دریایی آکواریوس ، کلوپ دریایی باراکودا ، کلوپ دریایی سی من ، کلوپ دریایی شاهد ، کلوپ دریایی کشتی یونانی ، کلوپ دریایی مارینا ، کلوپ دریایی ناتیلوس ، کلوپ نگین دریایی خلیج فارس

آخرین نظرات کاربران

در مورد این مقاله نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.