صفحه اصلی / مقالات / اسکوتر زیر دریایی کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

اسکوتر زیر دریایی کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

دسته ی تفریحات کیش 28/08/1397 10:08:43 ب.ظ
0 نظر 16 بازدید 1 پسند
مقاله ی محبوب
اسکوتر زیر دریایی کیش: رزرو آنلاین با 20% تخفیف

اسکوتر زیر دریایی یکی از جدیدترین و هیجان انگیزترین تفریحات آبی کیش می باشد که در اسفندماه سال ۱۳۹۰ راه اندازی شد و مورد استقبال مسافران قرار گرفت. هدف از ساخت این وسیله آن بود که افرادی که به غواصی علاقمند هستند ولی نمی توانند وسایل آن را حمل کنند و یا شنا کردن بلد نیستند، با استفاده از این وسیله بتوانند به راحتی به زیر آب های نیلگون خلیج فارس بروند و از زیبایی های موجود در کف آن لذت ببرند. همچنین افرادی که توانایی خاصی در غواصی ندارند، با این دستگاه به همراه یک فرد مجرب در غواصی، می توانند همانند یک غواص حرفه ای، در زیر آب حرکت کنند و مرجان ها، گیاهان و ماهی های زیر آب را از نزدیک ببینند.

اسکوتر زیردریایی

از نظر ساختار، این دستگاه مشابه اسکوتر زمینی است به اضافه‌ قسمتی برای سوار شدن بر روی اسکوتر زیردریایی و در واقع این وسیله‌ خیلی شبیه به موتور برقی می باشد. اسکوتر زیردریایی دارای یک کلاهک بزرگ و ایزوله است که بر روی سر قرار می گیرد و فرد درون آن به راحتی تنفس می کند و به همین منظور در قسمت جلویی آن یک کپسول اکسیژن متصل شده است و اکسیژن محفظه درون کلاهک را تامین می کند.

اسکوتر برقی

شرایط استفاده اسکوتر زیردریایی 

افرادی که می خواهند از اسکوتر زیردریایی استفاده کنند، باید حداقل دارای ۱۲ سال سن باشند و یا قد آن ها بیشتر از ۱۵۰ سانتی متر باشد. همچنین در صورت داشتن بیماری هایی از قبیل فشار خون بالا، ناراحتی های قلبی، ناراحتی های تنفسی، بیماری صرع، خانم های باردار و افرادی که از عمل جراحی آنها کمتر از سه ماه گذشته باشد، نمی توانند از این وسیله استفاده کنند.

نگران خطرات نباشید چرا که یک مربی کارآزموده راهنمای شماست و در این غواصی مهیج با دستگاه اسکوتر دریایی شما را تا عمق ۱۰ متری زیر آب همراهی می کند.

آخرین نظرات کاربران

در مورد این مقاله نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.